ExpressionEngine satura vadības sistēma

ExpressionEngine ir satura vadības sistēma, kura ir perfekti izveidota, lai radītu web lapas ar satriecošu dizainu un atvieglotu to izveides procesu. Tās izstrādātājs ir EllisLab uzņēmums. Šī CMS ir kļuvusi populāra starp individuāliem lietotājiem, kompānijām un bezpeļņas organizācijām, kurām nepieciešamas uz saturu tendētas mājaslapas. Šī satura vadības sistēmas aplikācija piedāvā plašas iespējas, kas atbildīs katra lietotāja vajadzībām un ļaus izveidot vizuāli iespaidīgu mājaslapu.

Ļoti daudzi jaunie ExpressionEngine lietotāji uzdod jautājumu: vai savu mājaslapas saturu sakārtot pa kategorijām vai weblogiem? Šis jautājums ir ļoti būtisks turpmākā mājaslapas izveidē un atbildi var noskaidrot, izlemjot kā strādās pati mājaslapa. Ja vietne prasīs neatkarīgu datu lauku izveidi, tad noteikti noderēs weblog variants. Šis variants arī noderēs, ja būs nepieciešams lietotājus sadalīt grupās ar noteiktām tiesībām, jo lietotājus nevarēs norobežot no kādas kategorijas aplūkošanas.

ExpressionEngine CMS piedāvā ļoti daudz lieliskas aplikācijas, kas ir iebūvētas pašā vadības sistēmā. Ieinstalējot kādu no piedāvātajiem moduļiem, savai vietnei iespējams pievienot RSS protokolu, Vikipēdiju vai pat foto galeriju. Vikipēdijas izmantošanas iespējas ir ļoti plašas, atkarībā no to izmantošanas vajadzības.

Programmas administratīvās iespējas sastāv no administratora paneļa, vietnes piederības statusa, meklētāja, datu izvades, blacklist/whitelist moduļa, SQL un papildinājumu pievienošanas opcijām. Tas viss ir iekļauts standarta satura vadības sistēmā, bez papildinājumiem. Lieliska iespēja uzņēmumiem ir tas, ka ar ExpressionEngine reizē var darboties vairāki vietnes administratori, kas nozīme, ka darbu visā kompānijā var sadalīt pa vairākiem darbiniekiem, nevis paļauties tikai uz web izstrādātāju.

Ņemot vērā ExpressionEngine satura vadības sistēmas funkcionalitāti un plaši pielāgojamās iespējas, tas ir ļoti universāls variants gan mazu, gan lielu projektu īstenošanai. Pilnīgi pašsaprotami, ka tā jau ir kalpojusi kā pamats daudzām ļoti profesionālām mājaslapām, no kurām daļu var aplūkot šīs CMS produkta vietnē. Ja nav pārliecības, vai tiešām ir vērts pirkt šo satura vadības sistēmu, tad ExpressionEngine mājaslapā var aplūkot vairākas ar šo CMS izveidotas vietnes, kas iespējams varētu mainīt iespaidu. Cena varētu likties diezgan augsta, bet ņemot vērā visas piedāvātās iespējas un gala rezultātu, ExpressionEngine noteikti ir viena no labākajām satura vadības sistēmām tirgū.