M-Files – CMS, kas domāts uzņēmumiem

M-FilesM-Files ir dokumentu vadības sistēma, kas padarīs šo uzdevumu vienkāršu, ātru, kā arī ļoti izdevīgu ikvienam.

Šī sistēma ir izdevīga, lēta, ļoti uzticama, kā arī ļoti ātri uzstādāma, apgūstama un spēj palīdzēt tev ievērojami labāk un patīkamāk organizēt savus dokumentus un failus ātrākai to atrašanai un pārskatīšanai.

Šos sistēmu izstrādāja un izplata M-File Corporation, kas ir somu programmu izstrādātājs. Ideja par šāda veida programmas izstrādi nāca no pašu cīņas ar lielu dokumentu daudzumu un neefektīvu šo dokumentu pārvaldīšanu. Uzņēmumā strādājošie izlēma, ka laiks ir pašiem radīt sistēmu, kura būtu pietiekami vienkārša, lai to saprastu par IT jomas iesācēji, taču pietiekami efektīva, lai varētu pārvaldīt ļoti lielu daudzumu failu un dokumentu. Tā 2005. gadā pēc vairāku gadu plānošanas un izstrādes klajā tika laista pirmā šīs sistēmas versija – M-Files 1.0, kura saņēma ļoti daudz un pozitīvus vērtējumus. Gadu vēlāk iznāca jau šīs programmatūras otrā versija, kuras darbība un jauda tika ievērojami uzlabota. No šī punkta gandrīz ik gadu iznāca M-Files jauna un uzlabota versija, kas tikai pierāda šīs kompānijas vēlmi arvien uzlabot savu programmatūru un piesaistīt jaunus klientus.

Pēdējā un visnesenākā M-Files versija ir 10. versija, kas iznāca 2013. gada novembrī, kuru var lietot ne tikai uz datora, bet arī planšetdatoriem un pat viedtālruņiem.

Starp šīs failu vadības sistēmas plusiem ietilpst ātra un efektīva meklēšanas iespēja, ātra un ērta iespēja izmantot šos failus no attāluma, vienkāršs un saprotams programmas interfeiss un iespēja savienot šo programmu ar e-pastu un sūtīt atgādinājumus uz šo e-pastu.

Vēl šī programma atbalsta visa veida failus un pat aplikācijas, tādēļ tev nebūs jāveic failu konvertācija vai vienkārši jācīnās ar to, ka programma neatbalsta konkrētā tipa failu.

Un visbeidzot šī programmatūra satur vienkāršu un ikvienam saprotamu failu sistēmu, kura vairs neliks tev jautāt kurā failā labāk saglabāt konkrēto failu. Šīs programmas pamatā ir seifa tipa failu krātuve, kurā ar meklēšanas palīdzību pāris sekunžu laikā ir iespējams atrast ikvienu nepieciešamo failu.