SilverStripe satura vadības sistēma

 

Satura vadības sistēma ir programmatūra, kura tev ļaus viegli un ērti izveidot, pārveidots un visādi citādi darboties ar mājaslapām un to saturu. Šī programmatūra parasti seko līdzi ikvienai tavas mājaslapas satura detaļai, sākot no paša teksta līdz multimediju saturam, piemēram, fotogrāfijām un video failiem. Šāda veida programmatūra padara viegli tev izveidot un uzturēt mājaslapu, pat nezinot nekādas īpašas programmēšanas iemaņas. Viena no labākajām šāda veida satura vadības programmām ir SilverStripe, kura ir saņēmusi plašu atzinību to izmantotāju vidū, kā arī vairākus iespaidīgus apbalvojumus.

Šī programmatūra saviem lietotājiem dod iespēju veidot mājaslapas un dažādas aplikācijas vienkārši un ilglaicīgi. Papildus SilverStripe ir arī īpaši attīstīta tieši savas lietderības un funkcionalitātes ziņā, jo šīs programmatūras veidotāji dod pieeju daudziem rīkiem un vienkārši saprotamām iespējām, kas noteikti neliks vilties kā profesionāļus, tā iesācējus mājaslapu veidošanā.

SilverStripe izveidoja mājaslapu veidošanas kompānija SilverStripe Limites, kura tika dibināta 2000. gadā. Šīs programmatūras iesākumā tā bija pieejam tikai ar licencēm un komerciālai lietošanai, taču sākot ar 2005. ganu SilverStripe palēnām sāka darbu pie tā, lai šī programmatūra būtu pieejama visiem un bez maksas. Tā 2007. gadā tika izlaista SilverStripe otrā versija, kura bija brīvi pieejama ikvienam, kurš to vēlējās izmantot un apgūt.

Vēl joprojām ik gadu tiek uzlabota šī programmatūra un tai tiek radīti papildinājumi. 20013. gadā klajā nāca šīs programmas jaunākā versija SilverStripe 3.1, kura dod iespēju tās lietotājiem izmantot vairākas iespējas, kuras ļauj vieglāk un labāk aplūkot rakstu, pirms tā publicēšanas, kā arī vispārīgi rakstu izveide ir daudz vieglāka un patīkamāka.

Starp iespējām, ko piedāvā šī programmatūra, ir satura versijas kontrole, maināmu un pielāgojami drošības un atļaujas modeļi, liela daudzuma datu optimāla vadība, kā arī liels vairums dažādu logrīku izmantošanu un pielietošana.

SilverStripe! var tikt izmantota ne tikai personīgo mājaslapu izveidei, bet arī dažādu organizāciju, uzņēmumu mājaslapām un pat valdību, skolu un kopienu mājaslapu izveidei, jo tā ir tieši piemērota dažāda satura un dažādu veidu mājaslapu izveidei.