vBulletin Satura vadības sistēmas apskats

VbulletinvBulletin ir patentēta Interneta forumu programmatūras paka, ar kuras palīdzību ir vienkārši un ērti veidot pašiem savus forumus un interneta kopienas.

Šo programmatūru 2000. gadā izveidoja divi vīri Džeimss E. Lims un Džons Percivals. Viņi gadu iepriekš vadīja mājaslapu, kuras radīšanai un uzturēšanai tie izmantoja kādu citu forumu programmatūru. Taču līdz ko viņu mājaslapa attīstījās un paplašinājās, viņi pamanīja, ka šī programma, kuru viņi izmantoja līdz šim, nespēj pietiekami efektīvi apstrādāt viņu mājaslapas lietotāju skaitu. Tādēļ viņi izlēma rakstīt paši savu un pilnīgi jaunu programmatūru, jo uzskatīja, ka nevienas jau esošas programmas izmantošana vai optimizēšana arī nebūs pietiekami laba. Tā 2000. gada februārī Džeimss un Džons ķērās pie darba un radīja forumu programmatūru ar nosaukumu vBulletin.

Pēc pirmās vBulletin versijas izdošanas  sākās darbs pie nākamās versijas  izstrādes, tad trešās, bet nu jau nesen tika izdota vBulletin 5. versija ar nosaukumu Connect, jeb savienot.

vBulletin programmatūra ir veidota PHP interneta mājaslapu veidošanas valodā un tā papildus izmanto MySQL datubāzes serveri, kas ir pasaulē 2. visplašāk izmantotā atvērtā koda datubāzu vadības sistēma.

Šī programmatūra sevī iekļauj vairākas drošības un vadības iespējas, kuras ļauj efektīvi un galvenais ātri veidot, vadīt, administrēt un uzraudzīt forumus un interneta kopienu mājaslapas.

Ar šīs programmatūras palīdzību tev būs iespēja izveidot savu forumu vai interneta kopienu mājaslapu pat 15 minūtēs. Programmatūras komplektā ir iekļautas vairākas dažādas jau izveidotas veidnes, kā arī iespējas šīs veidnes uzlabot un pielāgot savām vajadzībām. Papildus tam programmatūra piedāvā savienoties arī ar tā saucamo mākoni jeb cloud, kas atļauj šai programmai būt ar zemām izmaksām un nekādām papildus nevajadzīgām saistībām.

Papildus pašas programmas daudzajām izcilajām īpašībām arī paši veidotāji sniedz tehnisko atbalstu saviem klientiem un tiem ir iespēja sazināties ar vBulletin komandu 7 dienas nedēļā un 24 stundas diennaktī, jo galu galā, interneta pasaule ir aktīva nepārtraukti.

Šī patiešām ir viena no labākajām izvēlēm, ja tu vēlies veidot forumu vai kopienas mājaslapu internetā, jo tā dod iespēju ātri, ērti un, galvenais, vienkārši uzveidot un uzturēt šo mājas lapu.