WordPress nav labākā satura vadības sistēma

Viena no populārākajām satura vadības sistēmām ir WordPress, jo šī sistēma ir ērti lietojama un viegli saprotama. Taču, par spīti tās pieprasījumam un biežajam izmantojumam, WordPress tomēr nav labākā satura vadības sistēma, jo pašreiz ir pieejamas vairākas citas sistēmas, kuras ir labākas par WordPress.

WordPress sistēmu izmanto tādas firmas un organizācijas kā National Geographic un Nokia, jo šai CMS (content management system jeb satura vadības sistēmai) ir lieliskas drošības iezīmes un tā ir ļoti stabila. Aptuveni 17 procenti no miljons populārākajām mājaslapām ir veidotas tieši ar šīs satura vadības sistēmas palīdzību. Vēl jo vairāk WordPress ir arī atvērtā koda programma, kuru ikvienam savā īpašumā ir iespēja iegādāties bez maksas. Taču neskatoties uz visām šīm labajām WordPress īpašībām, to tomēr nevar uzskatīt par labāko šāda veida sistēmu un tā nav piemērota sarežģītām organizācijām un to mājaslapām.

Pirmais iemesls šim viedoklim, ka WordPress nav tā labākā satura vadības sistēma, ir tas, ka WordPress nemaz nevar īsti uzskatīt par CMS sistēmu. WordPress drīzāk ir vienkārša blogu veidošanas sistēma, kura, iespējams, ir piemērota nelielām mājaslapām un personīgiem blogiem, taču nekādā ziņā neatbilsts lielu un sarežģītu mājaslapu prasībām.

Otrais iemesls, kādēļ WordPress nav tā labākā satura vadības sistēma, ir tā daudzie atjauninājumi un uzlabojumi. Ikviens, kurš kaut nedaudz ir lietojis wordpress, var apliecināt, ka Worpress ik pa laikam rada jaunus spraudņus un citus jauninājumus, kas nozīmē, ka tev nepārtraukti ir tiem jāseko līdz, kā arī jāskatās, vai šie vecie spraudņi nav jānomaina uz jauniem, lai tie strādātu pilnvērtīgi. Tas īpaši nepieredzējušiem mājaslapu veidotājiem vai uzturētājiem var būt ļoti sarežģīts process.

Papildus biežajiem atjauninājumiem, WordPress nereti nespēj izturēt lielu informācijas un datu apjomu, kā arī nespēj pienācīgi īstenot dažādas komplicētākas mājaslapu funkcijas, piemēram, sociālās kampaņas, kas var radīt problēmas un nepieciešamību pāriet no WordPress uz pavisam citu CMS sistēmu.

Par spīti šīm negatīvajām WordPress īpašībām, pirms jebkādas mājaslapas izveides vispirms noteikti ir rūpīgi jāapsver mājaslapas mērķis, jeb tas, kāda būs šīs mājaslapas forma un kam tā būs domāta. šeit nevar teikt, ka WordPress ir slikts vai labs, jo tas var būt ideāls vienam mērķim, bet galīgi nepiemērots citam, kā jau iepriekš noskaidrojām. Ja tu plāno veidot savu blogu, vai vēlies nelielu un viegli uzturamu mājaslapu, noteikti iesaku WordPress satura vadības sistēmu, jo šādam pielietojumam tā būs ideāla. Taču lielākām lapām noteikti apsver citu CMS, jo tā dod ne tikai lielākas dizaina un modificēšanas iespējas, bet arī būs vieglāk izveidojama, uzturama un efektīvāka kā tev kā lapas īpašniekam, gan lapas apmeklētājiem. Un jā, iespējams, Worpress nav pati labākā satura vadības sistēma, bet mājaslapām, kurām tā ir piemērota, tā ir ideāls variants.